پرسشهای متداول

در این بخش نیاز هست به یک سری ابهامات و پرسشهای شما عزیزان پاسخگو باشیم. لطفا بعد از مرور پرسشها باز هم اگر پرسشی برای شما وجود داشت از بخش چت آنلاین وبسایت یا آی دی تلگرام با بخش پشتیبانی درمیان بگذارید تا پاسخگوی شما باشند.

سوال1 . سایت شما مجوز فعالیت دارد؟

پاسخ : بله، سایت ویکی مارکت در سامانه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ثبت شده است و شما در پایین صفحات لوگوی رسمی آن را می توانید ببینید.

سوال 2 . چه محصولاتی اجازه فروش در سایت شمارو دارند؟

پاسخ : در حال حاضر تنها محصولات سنتی و صنایع دستی در ویکی مارکت عرضه می شوند، ممکن است در آینده محصولات بیشتری به خانواده ویکی مارکت اضافه شوند.

سوال 3 . هدف اصلی شما از ایجاد این سایت چیست؟

پاسخ : هر سازمانی برای تاسیس خود دلیلی دارد، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. مهمترین هدف ویکی مارکت حمایت از تولید ملی مخصوصا صنایع دستی است. کمک به اشتغال و کمک به صادرات ملی. این هدف دور از دسترس نیست البته با کمک شما همراهان.

سوال 4 . محصولات شما اصل هستند یا شبیه به اصل؟

پاسخ : تمام محصولاتی که در ویکی مارکت فروخته می شوند تماما طبیعی و اصل هستند. کیفیت محصولات ساخت صنایع دستی در سطح خیلی خوب می باشد. لازم به ذکر است شرایط نگهداری شما در دوام محصول خیلی مهم است.

سوال 5 . شما در چه استانهایی فعالیت دارید؟

پاسخ : دفتر مرکزی ما در شهر تهران است. فعلا بجز 4 شهر در هیچ شهری دیگری شعبه نداریم. مگر اینکه اشخاصی اعلام آمادگی کنند تا در شهر آنها نمایندگی فروش و تحویل محصول داده شود.

شرایط تحویل محصول هم برای تعدادی از استها کمتر از 48 ساعت خواهد بود و برای محصولات خاص دیگری جمعه هر هفته تحویل داده می شود. برای استانهای دور دست امکان تحویل فعلا میسر نیست مگر اینکه شرایط پرداخت آنها مورد بررسی قرار گیرد.