SET REMOTE

درود و سلام. وقتتون بخیر و نیکی. به صفحه  معرفی ست ریموت خوش آمدید.

ست ریموت کارش چیه؟

در دنیای امروز پر از وسایل الکترونیکی است که یه تعدادی از اینها با کنترل از فاصله چند متری کار میکنند. مثل تلویزیون، دستگاه دیجیتال، پنکه، کولر و یه سری دستگاههای دیگه.

کنترل های مادون قرمز کار را برای ما راحتر کردند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دنبال کنترل تلوزیون بگردید و پیداش نکرده باشید. یا بعد از مدتی باطریش تموم شده باشد و نتوانید با اون وسیله مورد نیاز را کنترل کنید. از طرفی اگه قرار باشد برای هر وسیله یک کنترل داشته باشیم اطراف ما پر میشه از کنترل که یکم آزار دهنده است.

خوب تیم ویکی مارکت تصمیم به طراحی یک محصول کرد که وظیفش کنترل وسایل دیجتال اطراف ماست. در واقع یک کنترل به جای کنترل. اسم این محصول ست ریموت(set remote)است. این محصول نمونه خارجی هم دارد که با قیمت بالایی در حال فروش است. این محصول تولید داخل می باشد و از بهترین متریال برای ساخت او استفاده شده و از همه مهمتر 6 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برخوردار است.

توجه : این محصول در حال حاضر با گوشیهای سامسونگ سازگاری دارد و در حال تست روی گوشیهای دیگر هستیم. گوشیهای لنوو و هوآوی سازگاری با این قطعه ندارند و مدلهای دیگر در دست بررسی است.

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با این محصول یک ویدئو آموزشی تهیه کردیم. این ویدئو را تماشا کنید تا با نحوه کارکرد این محصول آشنا شوید.

 

سه نرم افزار مختلف برای گوشی های اندروید در قسمت دانلود نرم افزار موجود است